Prodej vlastních typových projektů

Nabízíme Vám typové projekty rodinných domů z dílny našeho ateliéru. Jedná se o klasické rodinné domy, avšak s moderním duchem. Nabídka je průběžně doplňována o nové domy současného stylu. Ke každému domu nabízíme dva stupně projektu – Dokumentaci pro stavební povolení (DSP – více zde) nebo Dokumentaci pro provedení stavby (DPS – více zde). Možné je samozřejmě dodat kombinaci obou těchto projektů v jednom balíčku

Projekční činnost

Ateliér se specializuje na projekty jak individuálních, tak typových rodinných domů. Jako materiálové provedení rodinných domů nejčastěji navrhujeme sendvičovou obvodovou konstrukci se zděným jádrem, zateplením apřizdívkou z lícových cihel. Členitý půdorys ztužíme monolitickou stropní deskou (popř. jsou stropy skládané). Volnost dispozice podkroví zajišťují ocelové prvky v jinak dřevěném krovu. Naše činnost se zaměřuje i na projekty restauračních zařízení, jízdáren pro koně, menších bytových domů, hotelů, a to jak novostaveb, tak rekonstrukcí.

ZMĚNY A ÚPRAVY PROJEKTŮ

U každého projektu je samozřejmě možné provést změny a úpravy. U některých domů je možné navrhnout přístřešek pro auto, zahradní pergolu či zimní zahradu. Jsou možné i změny dispoziční, materiálové, či změny zdroje vytápění či vody, případně podsklepení. Doporučujeme sjednání osobní konzultace u našich projektantů, kde společně s Vámi projdeme jednotlivé možnosti.

TECHNICKÝ DOZOR STAVEBNÍKA

Pro Vaši stavbu jsme schopni Vám zajistit odborný technický dozor, který pohlídá kvalitu a správné technologické postupy stavby Vašeho rodinného domu.

PORADENSTVÍ – ZÁKLAD ÚSPOR VAŠEHO BYDLENÍ

Stavba rodinného domu je složitým procesem, který v sobě skrývá mnoho záludností. Počáteční sen o novém domově vždy vypadá jednodušeji, než jeho následná realizace. Proto již v prvotní fázi Vám nabízíme pomoc a poradenství, které Vám může ušetřit mnoho starostí, ale především financí.

DALŠÍ POTŘEBNÉ PROJEKTY NEBO PODKLADY

Budete-li podávat na stavebním úřadě stavebního povolení nebo ohlášení stavby, pak zjistíte, že potřebujete ještě další projekty, než jen dokumentaci domu. Dalšími potřebnými projekty jsou: Osazení stavby na pozemek a napojení na inženýrské sítě, Průkaz energetické náročnosti budovy nebo Radonový průzkum.
Zároveň  Vám nabízíme zpracování dalších podkladů. Připravíme Vám k danému projektu Výkaz výměr nebo Položkový rozpočet. Doprojektujeme Vám ke stavbě suterén (sklep), garáž nebo garážové stání, popřípadě zhotovíme projekt celé zahrady (více zde).

ZAJIŠTĚNÍ STAVBY VAŠEHO RD

Jsme schopni Vám pomoci při výběru stavební firmy, popř. Vám budeme k dispozici pro konzultace v rámci Vašich jednání se stavební firmou. Pomůžeme Vám také orientovat se v oblasti materiálů či technologií.