Individuální projekty

V případě, že Vám nevyhovuje žádný z našich typových projektů nebo chcete stavět rodinný dům vysloveně podle Vašich představ, pak Vám nabízíme naše služby pro vypracování individuálního projektu.

V takovém případě nás kontaktujte pro sjednání schůzky, kde si popovídáme o Vašich představách a ujasníme si základní principy Vašeho budoucího bydlení. Následně vytvoříme studii Vašeho domu, kterou při dalších schůzkách ladíme k Vaší celkové spokojenosti.

Po schválení studie zpracujeme dokumentaci pro stavební povolení (DSP) nebo ohlášení, kde je v průběhu ještě možné zapracovávat případné menší změny či přání v části stavební, ale i v částech profesí (např. kanalizace, vodovod, elektro, vytápění). Výsledný projekt obsahuje veškeré podklady dle platné vyhlášky (vyhl.č. 499/2006 Sb.) ke stavebnímu povolení nebo ohlášení.

Po vypracování projektu Vám zajistíme vyřízení stavebního povolení, během něhož již začínáme pracovat na dokumentaci pro provedení stavby (DPS). Během stavebního řízení dokončíme realizační projekt s veškerými detaily stavby. Následně Vám můžeme navrhnout i interiér celého domu.